Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#1 2015-05-04 23:03:51

Ymka
З Львів
Зареєстрований: 2014-06-30

Хатка під Яйком Ілемськимих

На минулих вихідних, окрім дегустування бограча з бандою з Тревелу збігав на хатку під Яйком Ілемським.
Забрав бортовий журнал, який вже закінчився.
Забрав за бидлом штук 10 батарейок та 8 скляних пляшок з-під пива
Оцінив фронт робіт по облаштуванню цієї хатки - масштаб значний.
1. Пічка потребує заміни. Не негайної, але якщо зробити її так, як на Плісці, то можна зекономити багацько місця. Отже потрібна пічка, коліно для димоходу і три листи бляхи на стіни і підлогу.
2. Замінити підгнившу колоду.
3. Можна зробити додаткові нари шириною 1 метр над існуючими, що додасть ще 4 комфортні ліжкомісця в хатці. потрібно трохи більше 5 квадратів
4. Підлога на 2 поверсі. Необхідно 21 квадратний метр дошки (без запасу).
5. Зашалювати горище поліетиленом (дошкою недоцільно через важкість винесення останньої наверх).
6. Зробити ляду для входу на горище.

Редагувався Ymka (2015-05-04 23:04:32)

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#2 2015-05-04 23:26:08

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Re: Хатка під Яйком Ілемськимих

Пічка - заміни? Віталік Гук недавно її виносив. Невже прогоріла? Є фотки?

По-друге, робити другий ярус лежаків - це отстой. Якщо ти таке пропонуєш, то очевидно готов підписатися на подібне у всіх раніше зроблених нами хатах.

Редагувався Юрко (2015-05-04 23:28:51)

Неактивний

#3 2015-05-05 01:36:11

Ymka
З Львів

Пічка не прогоріла, але вона:
1. Займає дуже дофіга місця (реально пів хати, корисний об"єм завалений каміннями)
2. За рік-другий вона прогорить
Щодо другого ярусу нарів. По-перше, обгрунтуй, чому це отстой. Мені здалося, що другий ярус там був би непоганий + народ, який там перебував, ідею сприйняв як непогану.  Другий ярус пропоную будувати не прямо над першим ярусом, а буквою "П", щоб ті, хто сидять на нижніх нарах, не бились головою об верхні.
І чого я повинен підписуватись про таке на інших колибах?  Не бачу причинно-наслідкового зв"язку

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#4 2015-05-05 09:28:13

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Ymka пише:

Щодо другого ярусу нарів. По-перше, обгрунтуй, чому це отстой. Мені здалося, що другий ярус там був би непоганий + народ, який там перебував, ідею сприйняв як непогану.  Другий ярус пропоную будувати не прямо над першим ярусом, а буквою "П", щоб ті, хто сидять на нижніх нарах, не бились головою об верхні.
І чого я повинен підписуватись про таке на інших колибах?  Не бачу причинно-наслідкового зв"язку

Дані будинки не розраховані на велику кількість народу. Пригадаймо Плісце, де в одній кімнаті в сезон знаходиться 12 чоловік (9 на лежаках + 3 на підлозі) при нормальній кількості 7 чоловік. Там нема де яблуку впасти. Мені особисто некомфортно в таких умовах ночувати.

Будувати другий ярус - це культивувати масовість на таких хатах. Вони не резинові. Стосовно горища - можу погодитись, але робити циганський гуртожиток в кімнаті - це перебор. Мені проситься аналогія з нашими маршрутками-бусами: для чого великі автобуси, якщо в богдан можна напхати таку саму кількість людей з рюкзаками (ця халява рано чи пізно закінчиться - будуть, як в Польщі, лише сидячі місця. Інакше штраф з трьома нулями).

Чому відносно інших колиб: а чому саме Яйко Ілемське? А чому не Коня, не Гича? Запускаючи в роботу ідею другого ярусу, ми створюємо прецедент для інших колиб. Народ розліниться і перестане намети носити.

Вибач, Дмитре, але виглядає це "покращення" вже дуже по-совєтськи.

П.С. Подивився фотки з Бограча і зрозумів, звідки виникла ця ідея.

Редагувався Юрко (2015-05-05 10:19:33)

Неактивний

#5 2015-05-06 18:17:58

Burs
З Івано-Франківськ

Другий ярус нари робити не варто, проблему великої к-ті народу треба вирішувати за рахунок горищ, кращого рішення я не бачу.

Щодо пічки в хаті під Яйком, не знаю хто там що виносив, я ще з минулого року пам'ятаю, що вона залишала бажати кращого. Якщо цього року робити цю хату, то і пічку міняти.

Діма, закинь мені або сюди фотки об'єкта.

Редагувався Burs (2015-05-06 18:18:39)

Неактивний

#6 2015-05-07 11:42:46

Живчик
З Мукачево

А як на рахунок тої пічки, що ми купили на форумі - маленька і ефективна?
Я теж в темі. А як туди доїзд транспорту? Чи все вручну?

Може для таких робіт нам і кобилку купити?
Жарт tongue

Неактивний

#7 2015-05-07 12:12:10

Burs
З Івано-Франківськ

Підїзду там до самої хати немає, треба трохи працювати шерпами big_smile . Та пічка до речі класний варіант, вона у Кравчука на базі.

Взагалі по цій хаті, її треба робити за раз до ума, вона на разі в задовільному стані, тому якщо цього року її не втигнемо зробити не страшно, можна наступного, але ще раз якщо робити то зразу все що треба.

Неактивний

#8 2015-05-07 14:24:21

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Burs пише:

Підїзду там до самої хати немає

і слава Богу, що нема.

Неактивний

#9 2015-05-07 14:48:50

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Живчик пише:

Може для таких робіт нам і кобилку купити?
Жарт tongue

З конем намучишся більше, ніж би сам носив. На Плісце возили цеглу-шамотку, по 4 кг штука. Думали, хоч би цеглин з 20 брав. Фіг вам: по чотири цегли на ходку. Як більше накладати - починає брикатися на вузькій стежці. І тут починаєш думати, лиш би ногу ніде не зламав. Там є, де летіти.

До хати можна під'їхати за 2,5 км. 11 км ок, далі ще 3-и погані, але Вітя на УАЗі доїде.
https://lh3.googleusercontent.com/-gApyygrqOF0/VUtQ2aI1pAI/AAAAAAAAVj8/lKTM3y2Unbw/s499/Untitled-1.jpg

P.S. Саша, скільки ще терпіти незручності для завантаження фото?

Редагувався Юрко (2015-05-07 14:49:16)

Неактивний

#10 2015-05-11 18:15:47

Василь Фіцак
З Калуш

Як був там минулого року, то пічка досить непогана, правда була обломана лапка і її виставили на каміння, плюс понакладали каміння довкола, що забило велику площу. Якщо це все розгребсти, звільниться місце. Якщо пічка не прогоріла, і функціонує, то нащо її міняти?
На рахунок двоярусних лежаків, ми раніше про це думали, але слід врахувати те, що висота кімнат, і житловий простір просто не дозволять це зробити. Для встановлення двоярусних лежаків потрібно високу, простору кімнату. Підтримую варіант про облаштування горищ, настелити підлогу  та утеплити горища і маємо додаткові посадочні місця.

Неактивний

#11 2015-05-11 22:37:12

Ymka
З Львів

Пічку, на мою думку, варто міняти, але ще не зараз. Просто якщо зробити піч по типу Плісця - Перемички, то звільниться пляц щоб товктися і буде більше місця для сушки речей. Ну і пожежна безпека (само-собою, що стінки і підлога оббиватимуться листами бляхи.
Щодо двоярусних лежаків - може їх і не потрібно, а то не приведи Боже когось клаустрофобія вхопить. Ну і дійсно, в хаті комфортніше, коли є багато простору.
Щодо підлоги нагорі, то тут обсяг робіт  (винесення дошки) такий, що потрібні шерпи, отже необхідно буде організовувати масштабну акцію. Маю сумніви, що зможемо її провести цього року, є купа роботи, яка "горить", часу може не вистачити.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#12 2015-05-12 11:11:37

Василь Фіцак
З Калуш

Цього року було б добре замінити прогнившу пленицю, це неповний робочий день для невеликої групи.

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB