Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#21 2016-08-20 12:14:18

сашко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2015-10-17

Re: Актуальний стан будинків

Неактивний

#22 2016-08-21 15:23:38

Юрко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2014-06-30
Сайт

Ця тема на тревелі немає ніякого відношення до актуального стану будинків

Неактивний

#23 2016-08-22 19:17:32

Burs
З Івано-Франківськ

Смереку з хвти на Млинках справді розпилили і зняли, лісники, на моє прохання. Окрім того вони повідомили скільки потрібно профнастилу. Доставку до райштоку організуємо, про це уже домовився.

Багато народу там не потрібно і буде заважати, якщо буде потреба в додаткових руках повідомимо. На загал якщо є бажання допомогти, дамо можливість закинутися на профнастил і додаткові матеріали.

Якщо хтось хоче прийняти участь, пишіть мені або Уманцю.

Неактивний

#24 2016-08-22 19:24:12

Burs
З Івано-Франківськ

Останій раз запікую матюки, надалі пости з матами тру повністю і без попередження, стосується всіх.

Неактивний

#25 2016-08-25 14:55:49

vasjaletsyn
З Росільна

Ymka пише:

Сашко, сам подумав, що сказав "КС не мають можливості вкладати гроші". ****, вкладають гроші інвестори з метою отримання прибутку. ПРИБУТКУ, зрозумів? Що ми можемо вкладати? І які гроші у "Карпатських Стежок", ти не задавав собі таке питання? У нас 150 членів, чл. внесок - 120 грн, при найоптимістичніших розкладах річний бюджет організації становить 18000 грн. Ще доведу до твого відома, що половина членів ГО внески не платить. Калькулятор дати?
  До речі, а ти сам чл. внесок хоч раз заплатив? А знаєш скільки вартує вивіз умовних 20 листів бляхи по пальному? Я вже не рахую витрати на добирання, їжу і тп. А ще я тобі відкрию великий секрет, що у нас всіх ще є роботи-бізнеси-сім"ї.
  ПС дерева на Млинках розрізані, потрібно 12 листів бляхи. Крокви можна зробити на Місці. По Плісцю відпишу по наявній інформації в понеділок.

Питання не дуже до даної теми форуму. Але я, наприклад, не оплатив внесків на 2016 рік із двох причин :
1) публічна звітність за 2015 рік;
2) план та завдання на 2016 рік.

Це цілком адекватні та обов'язкові  вимоги для ГО із членськими внесками. Людина платить гроші і має знати на що, куди і як вони йдуть. Прошу з розумінням до цього ставитись і врахувати в подальшому.

Неактивний

#26 2016-08-31 20:00:09

сашко
З Івано-Франківськ

і знову "Штірліци" шифрують "від Алекса -Юстасу" - замовчують дату акції на Млинках та на Плисці...це тепер такий тренд ? чи випадково "забули" ТУТ повідомити ? ((від Уманця : "...ПС дерева на Млинках розрізані, потрібно 12 листів бляхи. Крокви можна зробити на Місці. По Плісцю відпишу по наявній інформації в понеділок."...)), - понеділок якого місяця ? року ? - та байка, у Осмолоді вже знають коли ця акція, тільки тут, для "платників податків" ноль інформації, тіпа "звоніть мені на пейджер"((пише Сашко Бурсанов, бо це ж секретна інформація, дрес-код, фейс-контроль і т.п....)...ні пацани(так-так ! ви всі пацани а не ПАНИ), так не піде, тре все робити ГЛАСНО, тоді не виникає ніяких підозр і двозначностей...але можна і так ! можна шифруватись під "юстаса" але ...довіри до вас НЕ БУДЕ...
як пересічний турист хочу спитати : у яких числах відбудеться якція (акції) на Млинках та Плісце ? (писати тут, не в приват, в мене немає секретів від пацанів...ну хіба шо трішечки...)...посміхайтеся, це дуже весело, не похорони ! це ж ціплята народжуються...по осєні...

Неактивний

#27 2016-08-31 21:15:50

vavorobey
З Рівне
Зареєстрований: 2016-08-30

Будинок Гробок можуть спалити на наступного року. Димова труба нарівні з покрівлею, торкається дерев"яних частин покрівлі, які вже частково обвуглені. Хатка на Івано-Франківській території.

Неактивний

#28 2016-09-01 13:39:09

Ymka
З Львів

Персонально для Сашка:
Я десь писав, що Млинки робимо 10-11.09.2016. Смерека розпиляна лісниками на просьбу Бурса. На 10-11.09 є транспорт, пальне та робочі руки, питання закрито. + Олег Азимут там допоміг порозчищати та позакривав все плівкою, щоб не підтікало.
Плісце - 24-25.09.2016. Підозрюю, що за одні вихідні не справимось, треба буде робити два виїзди.
Чи я це писав тут чи на Тревелі, точно не пам"ятаю. Писати всім на все часу не маю, в мене, окрім ТТКС ще є робота.
По Плісцю не відповів, так як я туди до понеділка 22.08.2016  не потрапив, там треба переміряти верх і оцінити обсяг роботи та матеріалу.
Сашко, може займешся цим?

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#29 2016-09-04 18:41:36

сашко
З Івано-Франківськ

Ymka пише:

Персонально для Сашка:
Я десь писав, що Млинки робимо 10-11.09.2016. Смерека розпиляна лісниками на просьбу Бурса. На 10-11.09 є транспорт, пальне та робочі руки, питання закрито. + Олег Азимут там допоміг порозчищати та позакривав все плівкою, щоб не підтікало.
Плісце - 24-25.09.2016. Підозрюю, що за одні вихідні не справимось, треба буде робити два виїзди.
Чи я це писав тут чи на Тревелі, точно не пам"ятаю. Писати всім на все часу не маю, в мене, окрім ТТКС ще є робота.
По Плісцю не відповів, так як я туди до понеділка 22.08.2016  не потрапив, там треба переміряти верх і оцінити обсяг роботи та матеріалу.
Сашко, може займешся цим?

наразі після прорубки еко-стежки з ур.Гуки до б.під Молодою та прорубки райштоку (правий) Молодої - лікую спину, ледве хожу по місту пів км в день макс, ін*єкції, мануальщики і тп., але є і в мене незавершенки, вони на черзі №1(2,3 і 4), так що ваша спільнота, яка наскільки пам*ять мені не бреше має не менше 300 штиків - справиться із 10-15 ти годинною роботою на трьох людей...хіба що ви зовсім інваліди і не годні задіяти хоч одного із цих 300-т...((сумно, пацани...ми втрьох - Гутиряк, Гудима та сашко, кожен тиждень десь щось робимо, і це займає на 10-15 годин часу, а купу, дві купи часу, три купи часу, невже не помічає ніхто того, що робить Юрко ? Гутиряк ? невжє ж нецікаво те, що ОДИНИЦІ пашуть за 300("спартанців", вібачте, майже сплячих "спартаців") ???...
Дмитро, так не годиться : "чи я писав...точно не пом*ятаю..", тре чітко визначити ТЕМУ, у якій мають бути виписані розгалужені плани на рік, вони мають бути заплановані і запропоновані ЗАРАННЯ, із паралельними пропозиціями та акціями, із врахуванням регіональних проживань АКТИВІСТІВ відносно акцій у ВІДПОВІДНИХ місцях НАЙБЛИЖЧІХ до цих регіонів проживання (Львівська, Франківська, Закарпатська та інш.обл.), і ЛЮБИЙ із циз 300-т повинен мати МОЖЛИВІСТЬ на протязі РОКУ планувати свою участь у КОНКРЕТНІЙ акції(роботі,відпочинку)...що за клуб закритого типу ви зробили?? як так сталось ?? не було ж такого ніколи раніше...щє два-три роки назад все якось ГЛАСНО було, НАПЕРЕД всі знали про акції, старались підгадати...пізгец якійсь...
дякую за ін-фу по датам, будем си дивитись на можливості...

Неактивний

#30 2016-09-05 18:06:43

сашко
З Івано-Франківськ

"Один за всех и все за одного !"...
https://www.facebook.com/vasyl.fitsak/p … 2657250784
((для тих хто не пройшов за посиланням : якось так вже ствердилось, що одиниці в полі - воїни, ось знову, Василь Фіцак, із Мар*яшкою та малою вийшов на прогулянку-відпочинок,та не тільки відпочивав там, а щє й працював за всіх(один за всіх, пом*ятаєте ?) і це не у приватному будиночку багатія, а у туристичному притулку на Плісці...а Василь Воробей, такий самий у полі воїн, прорубав стежку на Буштулі, райшток від зпід 54-го ст. (Пробита) до буд. під Буштулом, а наразі рубає жерепа на Чорній Кливі, такой сам, "один за всіх", а поляки у закарпатті, там де ну ви самі знаєте що роблять КС, - промаркували туристичний маршрут, всі за одного, тобто за одну організацію, за КС...дуже багато сарказму та злості в мене ? - ай йо ! є такє...як без цього...коли п*ять людей не змовляючись і без найменшої підтримки працюють замість цілої організації у декілька сот людей...невже всі ці декілька сот настільки ПОГАНІ ? - звичайно ні, просто ВІДСУТНЯ ОРГАНІЗАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ з боку КС от і віддано на відкуп все цим п*ятьом активним+поляки+джипєри прорубали два хребтика по границях, не кажу вже про лісників які за величезне баліщє але такой рубають стежки, нагадую, при повному ігнорі організації КС...я розумію що це - оф топ у темі, але ВасильФіцак - не оф топ, він як раз в саме яблучко, рука в рукавичку, тютєлька в тютєльку, В ТЕМУ...((( хто бажає долучитись до справи ратної, до прочистки стежок та райштоків у районі Осмолоди, звертайтесь до мене у приват у форумі http://eurotourist.club/viewforum.php?f=20, або у ВК (Сашко Сашок), або звоніть на моб...за 5-7 днів починаю активну фазу по прочистці стежок та райштоків у масивах Грофи та Молодої...)))...

Неактивний

#31 2016-09-06 11:42:37

vasjaletsyn
З Росільна

сашко пише:

((для тих хто не пройшов за посиланням : якось так вже ствердилось, що одиниці в полі - воїни, ось знову, Василь Фіцак, із Мар*яшкою та малою вийшов на прогулянку-відпочинок,та не тільки відпочивав там, а щє й працював за всіх(один за всіх, пом*ятаєте ?) і це не у приватному будиночку багатія, а у туристичному притулку на Плісці...а Василь Воробей, такий самий у полі воїн, прорубав стежку на Буштулі, райшток від зпід 54-го ст. (Пробита) до буд. під Буштулом, а наразі рубає жерепа на Чорній Кливі, такой сам, "один за всіх", а поляки у закарпатті, там де ну ви самі знаєте що роблять КС, - промаркували туристичний маршрут, всі за одного, тобто за одну організацію, за КС...дуже багато сарказму та злості в мене ? - ай йо ! є такє...як без цього...коли п*ять людей не змовляючись і без найменшої підтримки працюють замість цілої організації у декілька сот людей...невже всі ці декілька сот настільки ПОГАНІ ? - звичайно ні, просто ВІДСУТНЯ ОРГАНІЗАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ з боку КС от і віддано на відкуп все цим п*ятьом активним+поляки+джипєри прорубали два хребтика по границях, не кажу вже про лісників які за величезне баліщє але такой рубають стежки, нагадую, при повному ігнорі організації КС...я розумію що це - оф топ у темі, але ВасильФіцак - не оф топ, він як раз в саме яблучко, рука в рукавичку, тютєлька в тютєльку, В ТЕМУ...((( хто бажає долучитись до справи ратної, до прочистки стежок та райштоків у районі Осмолоди, звертайтесь до мене у приват у форумі http://eurotourist.club/viewforum.php?f=20, або у ВК (Сашко Сашок), або звоніть на моб...за 5-7 днів починаю активну фазу по прочистці стежок та райштоків у масивах Грофи та Молодої...)))...

1473151292__.jpg

Крім спортивної складової (бігли на Говерлу)  під час @Goverla.race була класна екологічна ініціатива від організаторів (ріспект і уважуха) по прибиранню Говерли та прилеглої території. Ми з bamik  також долучились. Сашко, хвали нас smile

Неактивний

#32 2016-09-06 21:28:03

сашко
З Івано-Франківськ

я щє хочу додати, бо сьогодні узнав, що разом із Фіцаком на Плісці працював Романів (Лем)...((( Василю, я з кожного походу несу вниз кульки, мого смітя у них 1%, але не покласти вам "зарах" - НЕМОЖЛИВО ! молодці полюбасику, але мова не про це, не про прибирання сміття, мова про ПЛАНУВАННЯ та ГЛАСНІСТЬ СЕРЕД ЧЛЕНІВ КС, ось ця складова насмерть загинула за останніх два роки і змусила кожного активіста спрямовувати свої сили ПО СВОЇХ, ПЕРСОНАЛЬНИХ планах, а тоді запитання : навіщо ця організація (КС) ісує ? НАВІЩО ? для підтримки бізнес-проектів "дружбанів" ? - ой якось мені...аж дух заперло...піду вб*юсь об стінку...)))...

Неактивний

#33 2016-09-06 21:30:37

сашко
З Івано-Франківськ

а перед тим як мене тут забанять або відфільтрують мої спітчи, скажу що треба ВСІМ РАЗОМ спілкуватись на ці теми і ПРОГОВОРЮВАТИ всі ці питання ДО НУЛЯ, без обід,без психозу, без матів у приват (які я отримав під зав*язку)...

Неактивний

#34 2016-09-07 08:31:45

vasjaletsyn
З Росільна

сашко пише:

((для тих хто не пройшов за посиланням : якось так вже ствердилось, що одиниці в полі - воїни, ось знову, Василь Фіцак, із Мар*яшкою та малою вийшов на прогулянку-відпочинок,та не тільки відпочивав там, а щє й працював за всіх(один за всіх, пом*ятаєте ?) і це не у приватному будиночку багатія, а у туристичному притулку на Плісці...

Випишемо йому грамоту.

Неактивний

#35 2016-09-07 11:05:23

сашко
З Івано-Франківськ

vasjaletsyn пише:
сашко пише:

((для тих хто не пройшов за посиланням : якось так вже ствердилось, що одиниці в полі - воїни, ось знову, Василь Фіцак, із Мар*яшкою та малою вийшов на прогулянку-відпочинок,та не тільки відпочивав там, а щє й працював за всіх(один за всіх, пом*ятаєте ?) і це не у приватному будиночку багатія, а у туристичному притулку на Плісці...

Випишемо йому грамоту.

зазвичай так і відбуваєси : тим хто на людей працює - грамоти та усні подяки, тим хто на бізнес - приференції, гроші,подарунки...я пропоную таких хлопаків як Фіцак та Воробей такой усепереч "світовій" практиці, НАГОРОДЖУВАТИ та ПРЕМІЙЮВАТИ по максимуму, наскільки є можливість у людей/одноклубників/активістів...я би взявся за створення такого фонду премійювання активістів, але це створить прецидент з обратною дією : знайдуться невдоволені конкретними виплатами людям, тому вирішую що не тре ніяких фондів а МОЖНА СКИДАТИСЬ БАБЛОМ для КОНКРЕТНОГО хлопа-активіста за КОНКРЕТНУ ЙОГО РОБОТУ і - премійювати: зібрали пару сот гр - віддали, і от тут, ПОДЯКУВАЛИ РАЗОМ ІЗ...я готовий ВЖЕ "видати" премію і Фіцаку і Воробею, маю ничку на справи по волонтерству у горах, збирав, копійка до копійки, так що як хтось ЩЄ приєднається, зробимо гарний вчинок, отже, на повіску дня пропозишн для членів КС та читаючих-співчуваючих :
- Фіцак Василь, премійювати+подяка
- Воробей Василь, премійювати+подяка
хто хоче долучитись - мій № о67 зз8 зз1о, порішаєм, питання тільки у тому, що Фіцака знайти не тяжко а от Воробея контактів у мене немає, пліз, ХЕЛП ! мі, дайте якійсь контакти...(((самодєятельность !!!, - скажуть дехто, але і Майдан був "самодєятельностью" і добробати у АТО всі як на гріх - "самодєятельность"...треба ж починати, нє ? скільки можна головою у пісок, хлопаки ? кого-чого бздимо ? КУРВАПРАЦЮЙ !...)))...

Неактивний

#36 2016-09-11 23:20:32

Ymka
З Львів

Хату на Млинках поремонтовано, виконали всі заплановані роботи, райтштоки прочищено.
Пасувало б зробити підлогу на горищі на всій площі (є на невеликій частині), необхідно вивезти та винести 18 квадратів дошки. Роботи на день. Це збільшить вмістимість притулку.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#37 2016-09-11 23:30:43

Ymka
З Львів

1473625710_dsc_0672.jpg

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#38 2016-09-11 23:32:16

Ymka
З Львів

1473625875_dsc_0676.jpg
1473625905_dsc_0677.jpg

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#39 2016-09-11 23:55:55

Ymka
З Львів

сашко пише:

((сумно, пацани...ми втрьох - Гутиряк, Гудима та сашко, кожен тиждень десь щось робимо, і це займає на 10-15 годин часу, а купу, дві купи часу, три купи часу, невже не помічає ніхто того, що робить Юрко ? Гутиряк ? невжє ж нецікаво те, що ОДИНИЦІ пашуть за 300("спартанців", вібачте, майже сплячих "спартаців") ???...
Дмитро, так не годиться : "чи я писав...точно не пом*ятаю..", тре чітко визначити ТЕМУ, у якій мають бути виписані розгалужені плани на рік, вони мають бути заплановані і запропоновані ЗАРАННЯ, із паралельними пропозиціями та акціями, із врахуванням регіональних проживань АКТИВІСТІВ відносно акцій у ВІДПОВІДНИХ місцях НАЙБЛИЖЧІХ до цих регіонів проживання (Львівська, Франківська, Закарпатська та інш.обл.), і ЛЮБИЙ із циз 300-т повинен мати МОЖЛИВІСТЬ на протязі РОКУ планувати свою участь у КОНКРЕТНІЙ акції(роботі,відпочинку)...що за клуб закритого типу ви зробили?? як так сталось ?? не було ж такого ніколи раніше...щє два-три роки назад все якось ГЛАСНО було, НАПЕРЕД всі знали про акції, старались підгадати...пізгец якійсь...
дякую за ін-фу по датам, будем си дивитись на можливості...

Сашко, наскільки я знаю, і Юрко і Гутиряк і ти не працюєте на роботі 5 днів на тиждень, а отже можете просто зібратись і поїхати щось робити.
По координації активістів та долученню до акцій. Спланувати чітко по датах не виходить ніяк, завжди є купа коректив (погода, фінанси, людський фактор). Раніше ми завжди розробляли Календарний План роботи на рік, але він дуже умовний по причинах, які я написав вище. Тепер просто на розписуємо пріоритети року на нараді Ради Товариства. Це один момент.
Другий - цього року масових активностей не було заплановано (крім Плісця) того потреби у великій кількості волонтерів немає. Відповідно, я не бачу резону писати по всіх інтернетах, що треба волонтери на кавалок роботи, який може зробити 5-7 НЕ ЛІНИВИХ людей.
І третій момент - як показує практика, яка б масова акція не була, щось реально роблять 10-15 людей, решта - шлангують.  Відповідно, не є доцільним тратити ресурси (пальне, їжа, нерви) не зрозуміло на що.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#40 2016-09-12 09:12:54

vasjaletsyn
З Росільна

Молодці. Обовязково на головну сторінку фотозвіт (там останні новини ще за грудень 2015 року sad

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB