Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#1 2015-08-03 17:30:06

Burs
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2014-06-30

Походи у Карпати з дітьми. Маршрути, досвід.

В цей пост буде винесена найбільш корисна інформація або FAQ

Неактивний

#2 2015-08-03 17:51:52

Адя
З Київ/Чернівці
Зареєстрований: 2015-07-29

Re: Походи у Карпати з дітьми. Маршрути, досвід.

ops  Дяка

Неактивний

#3 2015-08-03 18:05:19

Den
З Київ
Зареєстрований: 2015-07-30
Сайт

Круть! Ну тепер чекаємо від тебе дитячі маршрути smile

Неактивний

#4 2015-08-03 18:13:33

Treker
З Снятин
Зареєстрований: 2014-06-30
Сайт

Тут гадаю треба на допомогу взяти мого кума, Химеру, сім'ю Малишевих. В мене скромний доробок до цієї теми але чим багатий тим і радий.

Роман Тимофійчук
Член Ради Товариства

Неактивний

#5 2015-08-04 13:38:38

Den
З Київ
Сайт

Маршрути, якими ходив я з дітворою:

Маршрут № 1: Кривопільський перевал - пол.Веснарка - Завоєлля - г.Кукул - пол.Лаб'єска - г.Осередок - с.Ворохта
День 1: Кривопільський перевал - полонина Веснарка (червоний маршрут)
Деталі: ми йшли далі по хребту, та через негоду дійшли тільки до г. Кострича, під якою стали наметом на добу, але можна розвивати далі по хребту. Підйом з дитиною зайнв від сили 3 години.

День 2: полонина Веснарка - стоянка біля КПП у Завоєллі
Деталі: маршрут не маркований, але стежка гарна; на єдиному відрізку є трохи завалів, але проходяться легко; є простенький брід перед стоянкою; стояти на тій стоянці не феншуй, коли вихідні чи свята, бо народу просто тьма (як на мене, краще стати перед річкою у лісі з боку Веснарки, ліс там казковий, багато дров); немає дров; серед переваг стоянки - поруч магазин з пивом smile)

День 3: стоянка - полонина Закукул - г.Кукул - полонина Лаб'єска - стоянка біля гори Осередок (синій маршрут).
Деталі: відрізок чималий, десь біля 15 км; непоганий набір висоти на Закукул; гарні краєвидами на Чорногору; нуднуватий спуск з Лаб'єски; можна розвивати маршрут в бік Яблуницького перевалу чи до Вороненки; під Осередком феншуйна полянка, але трохи задалеко до води (метрів до 100); перехід 5-6 год (по складності для дитини - я за малою не встигав smile)

День 4: стянка - з/с Ворохта (перехід біля 2-х год)

Більше тут КРИВОПІЛЬСЬКИЙ ПЕРЕВАЛ - КОСТРИЧ - КУКУЛ - ВОРОХТА

Редагувався Den (2015-08-06 09:58:36)

Неактивний

#6 2015-08-04 13:59:45

Адя
З Київ/Чернівці

Кульно! чим добиралися до перевалу?

Ми ходили: Нас водили:

1 День.  Ворохта-Заросляк-стоянка на Несамовитому.
2 День.  Говерла-Петрос-стоянка "під ведмедем"
3 День  Біостаціонар-Кваси-Раховоз.

Прив'язані сильно до залізної дороги, бо це єдине, де я ще не блукала :-)

Неактивний

#7 2015-08-04 14:26:56

Den
З Київ
Сайт

Адя пише:

чим добиралися до перевалу?

До перевалу багато транспорту на Верховину (і з Франека, і з Ворохти), мало не щогодини, якщо не частіше.
Крім того, з Ворохти до перевалу навесні ми винаймали машину за 140 грн. на 4-х.

Блукають всі час від часу, навіть досвідчені. Я перед походом завжди готуюся, вивчаю маршрути, читаю звіти + у мене на телефоні є Galileo з офлайн OSM-треками, де є майже всі маршрути. Тож заблукати досить важко smile

Редагувався Den (2015-08-04 14:31:41)

Неактивний

#8 2015-08-06 09:53:11

Den
З Київ
Сайт

Маршрут № 2: Буковель - пол.Блажів - пер.Столи - Буковель
День 1: Буковель - пол.Блажів
Деталі: гарне транспортне сполучення, є трохи складності при виході з комплексу на маркер (треба йти правим ребром 14-го витягу вгору, по правий бік буде гарна стежка-дорога вправо на Малий Горган), легкий перехід, набір висоти починається фактично за 1,5-2 км перед пол.Блажів, на полонині: гарні види на Синяк, Горган, Довбушанку, є хатина, можна вибігти радіалкою на хребет Синяка (за бажанням). Час руху години 2, 3 від сили.

День 2: пол. Блажів - г.Бабин Погар - перевал Столи
Деталі: простий набір висоти на Б.Погар, гарні краєвиди, серед недоліків - на перевалі багато сміття від матрацників та будматеріали від руїн старого будинку. Час руху 3-4 години (не напружуючись).

День 3: Столи - Буковель.
Деталі: відрізок нескладний, є кілька простеньких бродів. Час руху 2-3 години.

Час зазначений з урахуванням перекусів, відпочинків і спокійного ходу з дитиною. Окрім того, ми взагалі йшли по мокрому снігу, тож час можна сміливо ділити на 2.

Більше тут

І тут Відео про Карпати (Похід родинний. У пошуках весни)

Редагувався Den (2015-08-06 10:00:50)

Неактивний

#9 2015-08-06 11:37:55

Адя
З Київ/Чернівці

Пересмотрела все видео  smile  кульно!! Вопросы по детской одежде: У каждой малой по сколько пар ботинок? Термобелье, понятно, пуховики - понятно, а сколько на три дня у каждой всяких кофт/штанов? Шапки/шарфы/перчатки/теплые носки - что из этого лишнее и сколько на какую температуру брать? В чем ночуете - температура комфорта спальников?

Неактивний

#10 2015-08-06 13:32:02

Den
З Київ
Сайт

С учетом того, что зимой самую малую я пока не беру (последнее видео снято на Пасху этого года), а весна-лето-осень в Карпатах по температуре примерно похожи (если не брать большую жару или временные заморозки), одежда весьма аскетичная:
1) обувь - основная и обязательно легкая сменка (кроссовки/кеды);
2) темрухи у малых нет, потому нижний слой х/б (им так удобно), далее флиска (можна кофту), штаны (всего по два - на стоянке перед сном одежда обязательно меняется + на случай дождя переодеться в сухое; ну разве только футболок может быть по три);
3) носки - на каждый походный день и одни теплые на ночь;
4) куртка (ветровка, штормовка), кепка (баф) - одна (+ у малой шапка обязательно).
Спальник у большой малой - комфорт "- 5" (у нее по жизни ноги мерзнут, даже в вязаных носках летом), у самой малой "- 10" (но ей постоянно жарко, потому часто даже не застегивается).

Неактивний

#11 2015-08-25 13:33:48

Адя
З Київ/Чернівці

Ден, дякую за поради!

Як лазили ми:
1 день: На Раховозі до Білина, там до Переліску і ночівля.

2 день: від Переліску до підніжжя малої Близниці

3 день: траверсуючи Близницю спустилися в Кваси і поїхали додому.

Хотіли йти до Драгобрату, але воно якось відчуваєш себе неповноцінним, коли йдеш з рюкзаком по дорозі, і тебе постійно обганяє щось на бензиновому двигуні.

Траверс Близниці був просто потрясний, а невеличкі хащі з жерепом наприкінці додали гострих і колючих вражень.

Дитячих шмоток виявилося забагато, надалі братиму менше.

Неактивний

#12 2015-08-28 17:39:34

Cherkes
З Львів
Зареєстрований: 2015-07-31

Ходили минулого літа з Біласовиці в Сянки через Пікуй та Вододільний хребет.Мій товариш взяв з собою дитину,на той час їй було 8 років.Пройшли маршрут з двома ночівлями,не напрягаючись.Мала трохи нила під кінець дня,ну але це ж діти  smile Трохи пізніше можу розписати маршрут детальніше,якщо комусь треба...

Неактивний

#13 2015-08-28 17:51:43

Cherkes
З Львів
Зареєстрований: 2015-07-31

Ще з ними ходили трохи по Запрутських Горганах,але багато через погоду не пройшли.Також минулого літа ходили з Ділового на Попіван Мармароський з однією ночівлею і ще один мій товариш взяв з собою дитину,якій тоді було,якщо не помиляюся,5 чи 6 років.Майже все йшла сама,тільки на вершину метрів 100 по висоті він її заніс на плечах і потім,коли спускалися в Ділове,теж трохи ніс.Думаю,багато залежить від самої дитини.Якщо бойова,то багато куди можна йти  wink Тільки в сторону Горганів я б не дуже дивився.

Неактивний

#14 2016-02-24 10:27:57

KatKaty
З Киев
Зареєстрований: 2016-02-23

Мы с малыми хорошо в Ворохте отдохнули, правда домики снимать пришлось (спам) , не любят малые в палатке ночевать, ну никак.  Зато на Говерлу поднялись и Синяк,очень понравилось горы покорять) В этом году тоже думаем о культурной программе для детей, спасибо за идеи!

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB