Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#1 2015-12-05 20:28:18

сашко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2015-10-17

а чо, никому нет дела до захвата рыжим цыганом хатки под Конём ? ...

раз гора не идёт к Магомету, то Магомет идёт к горе :http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?f=20&t=95448&start=195

крайне необходимо эту тему ЗАВЕРШИТЬ раз и навсегда, я АБСОЛЮТНО ПРОТИВ того, что бы кто либо жил в хатках тур-приютах и домах лесников, в которых мы, активисты-туристы поддерживаем порядок и делаем ремонты, ТРУТНЯМ ТУТ НЕЧЕГО ДЕЛАТЬ ! нафиг с пляжа...за два сезона проживания этот перец один раз помог вынести печку на Плисцэ, чем это обошлось Бурсанову не знает разве что ленивый, и один раз он якобы помог Фицаку копать яму под туалет на Матагах, ЗА ДВА ГОДА !!! блин...лично я несколько раз был свидетелем того, как этого цигана нанимал Худяк или Пылыповыч на работу У СЕБЯ НА ХОЗЯЙСТВЕ ЗА ЕДУ И ОВОЩИ, однажды подловил его когда он нёс 80-ти литровый рюкзак, ПОЛНЫЙ ДО ОТКАЗУ с хатки под Молодой, а когда я пришёл на неё там были два огарка свечей и соль в пакете+ НОЛЬ ДРОВ, ноль, понимаете ? а это было ЗИМОЙ, и я пришёл ПОСЛЕ цыгана на НОЛЬ ДРОВ, а печка была тёплой, он СЖЁГ оставшиеся дрова и НЕ ПОБЕСПОКОИЛСЯ о том, что б ОСТАВИТЬ ТАМ ДРОВ, а я туда пришёл, вот так : ноль еды и ноль дров и это ЗИМОЙ было...надо принять ОДНО решение и действовать по нём НЕПОКОЛЕБИМО и СТОЙКО, и не важно какую аргументацию выдумают эти цыгане: Дамбас или атшельнег - МНЕ ТЕПЕРЬ ЯСНО что из себя представляют эти домбо-отшельники: нафик всех гнать в шею...
итак, понеслась....

Неактивний

#2 2015-12-05 23:39:31

Den
З Київ
Зареєстрований: 2015-07-30
Сайт

Re: а чо, никому нет дела до захвата рыжим цыганом хатки под Конём ? ...

Я как бы не знаю, есть ли право у меня высказываться в этой теме - домики я не ремонтирую (ну нет у меня такой возможности, к сожалению), но все же, если вопрос столь резонансный и мы таки играем в демократию, то коль уж член организации высказал свое мнение - на него, наверное, нужно реагировать на уровне руководства ТТКС. Не то, чтобы я кому-то возжелал указывать, что делать, но все таки если мы (или вы, как кому угодно) позиционируем прозрачность деятельности, то наверное стоит таки принимать подобные решения коллегиально. Собственно, я хочу сказать, если сообщество (они же члены) не одобряют проживание подобного рода резидентов, то с этим считаться наверное стоит - проголосовать что-ли, при чем не анонимно, а открыто, кто "за", а кто "против" . Вопросы неудобства огласить общественное решение субъекту пребывания я конечно же понимаю, но проблемы нужно решать по мере их поступления (я так считаю).
Заранее прошу прощения за причиненные кому-то неудобства!

Неактивний

Сподобалося:

#3 2015-12-06 11:09:15

Bruklin
З Чернівці
Зареєстрований: 2014-12-24

Всі прекрасно знають, що не живе він в Буркуті, до купа вільних хат, чи в любому іншому закинотому селі, тільки тому, що вони не відлюдники, і туди їм туристи жратву не принесуть. Такі мудаки тупо паразитують на добрих людях. Я знаю такі випадки...а черз 2 роки він скаже я тут уже 5 років живу ідіть на хєр...

Неактивний

#4 2015-12-06 11:34:49

Юрко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2014-06-30
Сайт

На Тревелі я вже висловлювався з цього приводу. Перший і другий сезон це було терпимо (з одного боку приходиш в прогріту хату з дровами - з іншого приходиш в гості з усіма наслідками), але третій і подальший - я категорично проти. І тому, що цей нездоровий прецедент породжує ласих на відновлені хатки (Висока, Буштул...)

Юридичний аспект питання.

Формально ТТКС не має права заборонити комусь проживати в хатинках, нею відновлених. Будинок знаходиться в ландшафтному заказнику "Ґрофа", відповідальним за який є ДП "Осмолодське лісове господарство". Не впевнений, чи внесений цей будинок на баланс ДЛГ.

Моральний аспект питання

Будинок збудований за керівництва Островського А.Й. в кінці 1960х рр. для полювання. Підтримувався волонтерами Мацулевич, Гутиряк і Ко. (виносили піч, об'єднали кімнати). В жовтні 2011 р. було проведено капітальний ремонт за кошти британської фундації Rufford, за допомогою Осмолодського ДЛГ (надали дошку і трактор для її вивезення) силами волонтерів. Будинок відновлювався в ключі реконструкції в туристський притулок, однак є відкритий для використання працівниками ДЛГ (єгерями, лісниками, екологами), учнями та студентами екологічних напрямків (для цього також облаштовані екостежки в 2013), а також туристами, які своїми поїздками сприяють економічному відновленню місцевих громад та розвитку активного туризму в Осмолоді.

Висновок

Моральне право попросити Миколу покинути будинок і всі решта, нею відновлені, ТТКС має.
Також Микола має право піти в ДЛГ і отримати дозвіл на тимчасове проживання в будинку на Коні для збирання грибів та ягід (як це практикується промисловиками купу років в гуртожитку на Сплаї). Шанси в Миколи отримати такий дозвіл наближається до нуля.
1449390880__dsc0763.jpg

Неактивний

Сподобалося:

#5 2015-12-07 11:05:34

сашко
З Івано-Франківськ

Юрко Гудыма отписал, ждём решения совета КС и его руководства, а пока от меня вот такое :

официально обращаюсь (запрос) к руководству и совету КС (( и в этом форуме и продублирую на сайте)) :

друзья-туристы, я так понимаю а вы меня поправьте : теперь будет только так : цыгане всякого рода будут поддерживать ремонтом и отслеживанием на предмет порядка все домики-приюты, которые до сих пор были работаны нами всеми, а мы будем "отшельниками", я верно всё понял ?...
а если серьёзно, то руководство КС при согласовании и голосовании ПРАВЛЕНИЯ-СОВЕТА, должно(ну ....или - может, а не должно) написать официальное постановление(я не знаю как назвать этот документ, я не юрист) с подписями и печатью, в котором чётко д.б. выписано выселение цыган всех мастей(ребята в обсуждении, например Денис, уже прописали юридическую и социальную сторону "временных приютов"), и именно они же(хотя и мы помочь можем, не вопрос, я цыгана поддержал одним из первых, принеся ему почти 25 кг одежды и продуктов, я его и выселю, за ложь и хитрожопость, а так же за хамство) должны(ну или - могут) вручить цыгану и дать ему недельку на выселение...

Неактивний

#6 2015-12-07 11:51:31

Ymka
З Львів

Десь вже про це писав, коротко повторюся.
Пункт 1. Я особисто різко проти всіляких людей типу відлюдників, що живуть в будиночках, котрі не призначені для постійного проживання.
Пункт 2. Щодо Миколи, то він міг би зимою користуватись хатками району Осмолоди при одній умові - він повинен за ними слідкувати і доглядати - щоб там був запас дров, прибрано, чисто, вчасно сигналізувати про необхідність ремонту, робити дрібний ремонт, зносити сміття. Відвідувати кожну хатку хоча б один раз на пару тижнів, ходити там є де (Млинки, Молода, Буштул, Висока, Кінь, Плісце, Яйко Ілемське  і тд.). Так як це для Миколи неприйнятно (бо передбачає відповідальність і якісь обов"язки), то див Пункт 1.
   Це моя особиста позиція, може відрізнятись від позиції інших членів Ради Товариства та офіційної позиції Туристичного Товариства "Карпатські Стежки".

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#7 2015-12-07 11:57:40

Ymka
З Львів

ПиСи Сашко, офіційно ТТКС до будиночків ніякого відношення не має, можна прийняти 100500 постанов, рішень Ради з печатками, вручити їх, але чуваки типу Миколи можуть ними підтертися, так як ніякої юридичної сили вони не матимуть.
  Ну а неофіційно можна зробити дофіга чого, але про такі речі у відкритому доступі не пишеться.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#8 2015-12-07 17:01:57

Dmytro Korol
З Львів
Зареєстрований: 2015-07-30

Я категорично проти. Завжди таку думку мав і маю. В Україні є купа закинутих хуторів до яких значно легше дістатися ніж до будиночків в горах, живи - не хочу. Але там немає туристів які носитимуть гуманітарку і рубатимуть дрова і бомжам там жити не прикол. А ще, коли людина яка особливо не дотримується правил гігієни живе в будиночку там з"являється неприємний запах...

Неактивний

#9 2015-12-09 04:52:00

Burs
З Івано-Франківськ

Саша, спасибо что поднял тему!
Я этот вопрос записал в список необходимых к рассмотрению на собрании Рады еще 3 недели назад, после возникшей в закрытой группе на facebook дискуссии с Фицаком насчет этого рыжего субъекта. Другое дело что никто не будет срочно собираться на совещание только по этому вопросу, я надеюсь что все понимают что у нас есть намного более важные и сложные темы. Но тему непрошеных жителей в обустроенных нами приютах мы рассмотрим обязательно, и задействуем возможные меры, беру это на личный контроль. Конечно нужно понимать что официально организация может действовать только в правовом поле.
Хотя некоторые вещи в отрытую на тревеле писать возможно и не стоило, поднятый резонанс считаю не лишним, может это поспособствует осознанию сути проблемы теми кто до сих пор защищает "отшельника".

P.S. якщо хтось збереться піти поговорити під Коня, обовязково покличте мене, в грудні у мее вже все по дням розписано, а от з новго року готовий прийняти участь  cool

Неактивний

#10 2015-12-09 10:48:16

сашко
З Івано-Франківськ

выдержка из последнего поста с трэвэла, тема - та же : БОМЖИ...

"...друзья, я так считаю : ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ, ПРЕБЫВАНИЯ И ПРОЖИВАНИЯ во временных приютах в горах, ОБЯЗАТЕЛЬНЫ ДЛЯ ВСЕХ и КАЖДОГО, т.е. : для меня, вас и ТЕХ кто пытается КРЫШЕВАТЬ всякого рода "порядочных и пострадавших" цыган...
таких как "колян" сейчас в Украине - десятки а может и сотни тысяч, и как только огласка об ВОЗМОЖНОСТИ БЕЗПРЕПЯТСТВЕННОГО И СЫТНОГО проживания в домиках в горах ДОЙДЁТ до этой категории людей - беженцев с Донбасса, поверьте, тут же найдутся такие, кот мгновенно прискачут и поселятся ВО ВСЁМ где только можно: ЭТО ВСЕГО ЛИШЬ ВОПРОС ВРЕМЕНИ ! (ух как много капс-лока...)...
поэтому : правила нужно и должно исполнять БЕЗ исключений и каких то дополнительных трактований, исходящих из мнений ОТДЕЛЬНЫХ ЛИЧНОСТЕЙ, я - за правила, кто то против этих правил ? тогда чётко и недвузначно скажите мне и всем : нам ПОФИГУ всё, что касаемо правил
- поведения в приютах временного пользования
- поддержания порядка в них
- временного поселения НА ПЕРИОД МЕРОПРИЯТИЙ (поход, акция,социальное мероприятие, например - реабилитация воинов АТО,празднование каких либо праздников и дат, охота(лицензии, правила и т.д), рыбалка(лицензии, правила и т.д.), прогулка однодневка)
если вам пофигу - расскажите нам об этом, мы вас попробуем понять, мы так же попробуем понять всех тех, кто ИСПОЛЬЗОВАЛ ТРУД этого и других бомжей В СВОИХ КОНКРЕТНЫХ ЗАДАЧАХ И ЦЕЛЯХ - мы попробуем понять вашу меркантильную заинтересованность и ваш ДОГОВОРНЯК с этими бомжами, МЫ ПОПРОБУЕМ, не факт что поймём но всё же...
((( хотя я УЖЕ понимаю что вам, вступившим в сговор с бомжом-цыганом - ВЫГОДНО иметь раба под боком, работающего за еду и РАЗРЕШЕНИЕ жить ВНЕ ПРАВИЛ в домиках ВРЕМЕННОГО проживания, а так же я УЖЕ понимаю и вижу серию оснований для КРЫШЕВАНИЯ вами этих совсем не временно проживающих людей...с вас станется и вам зачтётся всё это, равно как и мне моя якобы жестокость в этой ситуации)))...
неуклонно требую руководство КС и инициативных членов этой организации всё же составить текст ДОПОЛНЕНИЙ к правилам ПРЕБЫВАНИЯ и ПРОЖИВАНИЯ во временных горных приютах, и ВЫВЕСИТЬ эти таблички-дополнения к правилам В КАЖДОМ домике, в том числе и в приюте под Конём, а заодно пояснить цыгану что срок "аренды" помещения вышел и ему пора в путь, ну или пусть те кто его защищает и крышует - возьмут его на постоянное проживание(а вам - слабо !?) к себе домой, на дачи, в пансионаты и т.п. ...."

((вы же повесили правила в домиках ? ведь СМОГЛИ не взирая на то, они, приюты временного пользования - находятся в подчинении лесхозов ? верно ? это значит смогли и ничего не препятствовало а ДОПОЛНЕНИЕ - есть препятствие ? нннннуууууу....друзья, не надо фа-фа...слишком всё просто : составить текст(Юрко, Виктор66 и Дэн думаю что помогут, не откажут), распечатать и заламинировать(не вот честно : дам какую то часть денег из своего кармана, не взирая на то, что сейчас моя тёща после реанимации и денег валю в лечение по пару тыс в день, ПОМОГУ ДЕНЬГАМИ, не жалко на разрешение такой ЗАТЯНУВШЕЙСЯ ситуации)),,,

и ещё : ХВАТИТ БЫТЬ БЕЗЗУБЫМИ ! мы же не сцикуны какие то, мы ж туристы, всякое переживаем порой скрепя зубами, и это переживём - главное не бздеть и действовать...

Неактивний

#11 2015-12-09 11:33:33

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Сашко, є правила, а є винятки з правил. Микола - це виняток. Поки що далекий від системності. Робити для всіх винятків окремий плакат з "правилами для дурнів" не вистачить несучої поверхні будинку. Написати, що тривале перебування (проживання) в притулку заборонене - це те саме, що прибити на дереві табличку "В заказнику Ґрофа гриби і ягоди збирати заборонено" (ніхто її виконувати не буде). По-перше, ми не маємо права забороняти проживання чи ночівлю будь-кому. По-друге: людина, яка зважилась на проживання, має вагомі підстави для цього, тому навіть якщо вичитає забороняючий пункт у цих правилах, чи хтось їй тицьне носом у нього ("давай, вали звідси"), ніхто насильно його звідти не виставить, будьмо реалістами.

Стосовно біженців. Ти помиляєшся. Пилипович звернувся через мене на гарячу лінію для переселенців з Криму та Сходу готовністю приймати у себе нужденних. Це було влітку минулого року, коли завжди є робота (ягоди, гриби, дрова). Ти думаєш, хоча б один звернувся? Людей цікавили квартири у Львові та Києві, а не забута богом Осмолода. А про життя в хібарі 5 км далі у ліс вони точно не мріяли. Зимувати у ній може тільки блаженний, ким Микола фактично є.

Наразі я пропоную дочекатися результату розмови Брошнівського, який планує туди з'їздити найближчим часом.

Неактивний

Сподобалося:

#12 2015-12-09 15:21:19

Ymka
З Львів

сашко пише:

выдержка из последнего поста с трэвэла, тема - та же : БОМЖИ...

для меня, вас и ТЕХ кто пытается КРЫШЕВАТЬ всякого рода "порядочных и пострадавших" цыган...

если вам пофигу - расскажите нам об этом, мы вас попробуем понять, мы так же попробуем понять всех тех, кто ИСПОЛЬЗОВАЛ ТРУД этого и других бомжей В СВОИХ КОНКРЕТНЫХ ЗАДАЧАХ И ЦЕЛЯХ - мы попробуем понять вашу меркантильную заинтересованность и ваш ДОГОВОРНЯК с этими бомжами, МЫ ПОПРОБУЕМ, не факт что поймём но всё же...

((( хотя я УЖЕ понимаю что вам, вступившим в сговор с бомжом-цыганом - ВЫГОДНО иметь раба под боком, работающего за еду и РАЗРЕШЕНИЕ жить ВНЕ ПРАВИЛ в домиках ВРЕМЕННОГО проживания, а так же я УЖЕ понимаю и вижу серию оснований для КРЫШЕВАНИЯ вами этих совсем не временно проживающих людей...с вас станется и вам зачтётся всё это, равно как и мне моя якобы жестокость в этой ситуации)))...

Це від кого такі звинувачення? На Тревелі тему вроді вже грохнули.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#13 2015-12-09 19:17:42

Treker
З Снятин
Сайт

Дивуюся я з того, що ви ведетеся і мало того роздуваєте навколо цього тут і на тревелі, з якого всі мали піти дружно а пішов тільки я, неймовірного масштабу срач. Сашко, як член КС,  чому ти не подумав обговорити це спочатку наживо з людьми які дійсно можуть щось зробити? А підняв тему на тревелі з людьми, які крім того що вміють телепати язиком, більше нічого не вміють? Чи ти гадаєш що думка Случайно прохожего, чи ще якихось ботів, вплине на результат?

Моя думка наступна. Раз хати не на балансі ТТКС - ТТКС ніц не зробить. А раз ніц не зробить - знач смислу з цією темою нема. Якщо він неозброєний - вигнати його можна і без срачів на форумах і табличок на будинках. 
Успіхів.

Надалі не планую обговорювати дану тему. Якщо треба буде проголосувати на засіданні ради - я проголосую проти перебування відлюдників в хатинках.

Роман Тимофійчук
Член Ради Товариства

Неактивний

#14 2015-12-10 05:03:01

Bruklin
З Чернівці
Зареєстрований: 2014-12-24

Тільки блять я пішов... звучить курва...

Неактивний

#15 2015-12-11 01:39:21

Lostinwood
З Українка
Зареєстрований: 2015-07-31

хлопц1, якщо хтось наважиться його виганяти зв1дти ,не вм1шуйте ,добре не подумавши, в це д1ло ТТКС. не приймайте по цьому д1лу колег1альних р1шень, не  вивчивши досконально це питання(юридичний,ф1лософський, соц1олог1чний аспект) ..воно може бути набагато глибшим , н1ж здаеться. Сл1д передбачити можлив1  насл1дки та 1х негативний вплив для хорошо1 репутац11  ТТКС..    кому бомж1 не подобаються, можуть сам1 особисто  з ними повоювати..проте проблема бомж1в  не проста досить розповсюджена 1 цив1л1зованим способом вир1шуеться т1льки державними органами.  держава ц1 проблеми породила держава за них 1 в1дпов1дае.на жаль зараз цим майже не займаеться.  шоб цив1л1зовано прогнати бомжа йому треба сказати куди 1ти..конкретно..1накше той хто його прогоне вн1куда, буде нести в1дпов1дальн1сть за те, що той бомж можливо пропаде.. прогнати  силою бомжа- це косметичне вир1шення питання. це зло може породити б1льше зло..це не дуже хороший приклад для 1нших людей  1 не завс1м по християнськи..вобшем не все так просто..ця проблема немае простого  1 швидкого вир1шення. якщо це буде мати системний характер ,то  законно т1льки державн1 органи 11 можуть вир1шити..

Редагувався Lostinwood (2015-12-11 19:09:44)

Роман Слободянюк

Неактивний

Сподобалося:

#16 2015-12-16 12:26:41

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

В мене радикальна пропозиція ))) Давайте Миколу попросимо переїхати на Гичу )))))) Якщо він не прислухається до ідеї взагалі звалити з Коня.

Там вже не вперше зникають речі. Підозрюю, що у такий час це можуть бути лише браконьєри ― місцеві жителі особливої наглості, що зі стволом напєрєвєс чхали на всі моральні устої.

В щасливому майбутньому на кожній такій хатці буде вахтовим методом сидіти якийсь «микола», який при появі великої кількості туристів буде переїжджати на горище або у намет.

Туристи за натоплену хату будуть йому віддячувати продуктами.

Неактивний

#17 2015-12-16 14:23:41

Burs
З Івано-Франківськ

Юра, об стіну не пробував?? хай тільки появиться на гичі... Його взагалі не має бути в притулках.

Неактивний

#18 2015-12-16 14:59:49

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Не пробував. Мені здається, що слова до нього також дійдуть.

Неактивний

#19 2015-12-16 15:33:22

Ymka
З Львів

Юрко пише:

В щасливому майбутньому на кожній такій хатці буде вахтовим методом сидіти якийсь «микола», який при появі великої кількості туристів буде переїжджати на горище або у намет.

Туристи за натоплену хату будуть йому віддячувати продуктами.

Сам хоч в таке віриш? Я - ні.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#20 2015-12-16 17:53:52

Юрко
З Івано-Франківськ
Сайт

Інший спосіб зберегти хатки існував з моменту їх будівництва в кінці 60-х рр.: їх наглухо закривали, ночували лише свої. Лісгосп має повне право піти зараз і повісити замок на хату під Конем. Ключ буде у Худяка, який буде на власний розсуд його давати своїм гостям. Прийшли лихі 90-ті ― і замки розбили, віконниці розламали. Так сталося із замкнутою другою кімнатою на Молоді. Двічі її ламали. Проти дурня нема захисту.

Залишається єдиний варіант - сторож. Під словом «микола» я мав на увазі не бомжа, а сторожа. Який на роботі, нехай кожен мешканець йому скинеться по 10 грн. І нічо страшного, якщо він піде в наметі ночувати або на горище. А далі нехай собі спить в хаті, коли нікого нема.

Чи є третій варіант, який гарантуватиме схоронність майна будинку?

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB