Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#1 2016-07-03 16:33:01

Юрко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2014-06-30
Повідомлень: 694
Сайт

Сертифікація лісів в Карпатах. Збір даних про порушення

В даній темі пишемо все, що стосується сертифікації лісів під егідою FSC та інших керівних інституцій, а також додаємо свої дані в контексті порушень суб'єктами умов сертифікацій.

РМЕО "Екосфера"
Друзі, нагадуємо, що 4-6 липня починається процес лісової сертифікації у Свалявському та Міжгірському держлісгоспах Закарпатського ОУЛМГ, а 11-14 липня у Рахівському держлісгоспі. Усіх зацікавлених запрошуємо взяти участь у процесі лісової сертифікації й повідомляти аудиторів про відомі вам випадки невідповідності стандарту лісоуправління FSC.

Прикладами такої невідповідності є: існуючі конфлікти місцевими громадами чи завдані громадам збитки в результаті здійснення лісогосподарських заходів; порушення екологічного законодавства, зокрема трелювання потоками та через потоки без належних містків; випадки нелегальної лісозаготівлі або порушень правил відпуску деревини (лісовози без бирок на деревині з одного із торців бревен, відсутність супровідних документів, зокрема товарно-транспортної накладної).

Пам'ятайте, що лише ваша активність допоможе підняти рівень ведення лісового господарства у нашому краї до високого стандарту FSC.

З інформацією про вищезазначені випадки просимо звертатись письмово до аудиторів Володимира Ковалишина volodymyr.kovalyshyn@sgs.com та Тетяни Данчук-Дворецької tetyana.danchuk@sgs.com з копією на директора FSC Ukraine Павла Кравця info.fsc.ukraine@gmail.com #ЛісиУкраїни #СертифікаціяFSC

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB