Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#1 2015-11-27 00:49:41

Ymka
З Львів
Зареєстрований: 2014-06-30

BElgiumNEtherlandsGReeceHungary

ПЕРЕДІСТОРІЯ   
   Як завжди, все почалося з ідеї. Ну а як без неї?
   А ідея була проста - сиділа собі пара-трійка друзів, святкували День Народження автора і вирішили, що конче треба з"їздити в Амстердам. Ну просто треба поїхати і край. Дешевих квитків зразу не знайшли, але вирішили перевірити топографію місцевості. І вияснилось, що Амстердам то є майже присілок Брюсселю, а до Брюсселю можна швидко добратись із Шарлеруа, а до Шарлеруа з Любліна ВіззЕйр літає за досить гуманних (навіть при сьогоднішньому курсі) 10 Евро. Ну і забронювали ми квитки до Шарлеруа, а зранку почали чухати бороди - курва, то ж треба їхати!
   А потім вияснилось, що по Європі круто кататись на автобусах - трансфер Брюссель-Амстердам потягнув аж 1 (один!!) фунт стерлінгів, а трансфер Амстердам-Брюссель  - 3 (ТРИ!!) фунти. Звичайно, що при таких раскладах навіть при зовсім негуманному курсі  національної валюти Європа не виглядає аж такою дорогою, як її нам малюють. Щоправда, вся економія від лоукостера нівелюється вартістю переїзду Шарлеруа-Брюссель (15 Евро), але всеодно все виглядало непогано.
  Отже, основна фабула подорожі готова, вихідні в жовтні вже сплановано, але людина то є створіння  недосконале і хочеться продовження. Тим більше, що цей рік був досить бідний на подорожі, то наші організми бажають сатисфакції. Того виникло закономірне бажання не просто поїхати в Амстердам, а ще й кудась далі. І щоб море було. І Гори. І щоб сподобалось. І недорого...Корочє, людина то є недосконале створіння.
  Так як я взяв  one way ticket, а потім почав чухати рєпу на що я підписався, то надалі є варіанти:

1. Їдемо в Амстер, там куримо-їмосєльодкубухаємо повертаємось назад в Люблін і надодому -короче вікенд в Амстердамі.
2. Їдемо в Амстер, там куримо-їмосєльодкубухаємо а далібуде
3 .Їдемо в Амстер, там куримо-їмосєльодкубухаємо потім Порто-Ліссабон-Азорські острови-Порто - ?? далі дуже дорого (логістика Порто-Львів)
4. Їдемо в Амстер, там куримо-їмосєльодкубухаємо потім Піза- Сицилія - Мілан - Варшава - вроді нічого так, але поки телились з бронюванням, квитки сталі дуже дорогі sad. Короче, промахали ми своє щастя
5. Бенілюкс, Нормандія, Німеччина на прокатному авто. Відкинули зразу, бо по-перше, жовтень місяць (холодно), а по-друге ця частина Європи для нас наразі є досить дорогою.
   Як це часто буває, вибирали серед сотні варіантів, а вибрали сто-перший - Люблін-Брюссель-Салоніки.нежданно негаданно, виявилось, що в Греції зараз несезон і туди треба летіти.  В Салоніках беремо авто напрокат, катаємось по Греції і летимо додому. З Салонік летіти до Будапешту, ну а з Будапешту недорого і швидко можна добратись  до Львова, перевірено неодноразово. Отака -то логістика

Редагувався Ymka (2015-11-27 01:12:49)

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#2 2015-11-27 01:05:01

Burs
З Івано-Франківськ

Re: BElgiumNEtherlandsGReeceHungary

фотги дайошь

Неактивний

#3 2015-11-27 02:06:52

Ymka
З Львів

ПОДОРОЖ.
  Ну все, всі канати перерубано, їдемо у Люблін. День від"їзду і день зборів тупо вилетіли з життя. Ну, як завжди. По графіку, в Любліні маємо бути десь о 1-й по-факту, прибули в половині 12-ї ночі. Перший поїзд до аеропорту десь коло 5-ї ранку, того змушені рятуватись на вокзалі - чай з кип"ятильника, канапки і тд.
  Добирання до аеропорту то був ще той квест, коли зійшли з поїзда, то десь година часу пішла на те, щоб добратись до терміналу Зате, коли я сів у залізну пташку, здоровий сон мені був забезпечений.
  Зате потім ми прилетіли до Бельгії. Там все було кльово, чисто і прилизано. І ми вдосталь нагулялись по столиці євробюрократії.
  1448578686_dsc_0002.jpg
  1448580123_dsc_0008.jpg
  1448579170_dsc_0015.jpg

Редагувався Ymka (2015-11-27 02:22:19)

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#4 2015-11-27 02:20:45

Ymka
З Львів

Lostinwood пише:

мда..основн1 розходи все таки по Грец11 вийдуть..там авто 1 всетаке..дк як на мене шо грец1я шо турц1я чи болгар1я 1 египет товсьопочт1шоодно1тоже..скажу шо болгар1я(як на мене) лучше..вобшем,  не сто1ть зм1шувати амстердам з  грец1ею..лучше залет1ти з амстердама якимось лаукостом в 1тал1ю в любе 1з п1вн1чних м1ст..там взяти машину напрокат ( 35евро день)1мотнутись в австр1ю наприклад в 1нсбрук туди- сюди 1 дал1 лаукостом улет1ти в туже польшу чи венгр1ю зв1дки додому на електричках..раньше лаукости в ки1в л1тали з венец11  1 з мем1нгема(мюнхен)не знаю як зараз..така по1здка вставить  норм- по  европейськи. а грец1я то всьо ф1гня- "я этого не люблю"(с)

Блін я не сильно поняв, що ти написав, але в мене вдалось змішати Західну Європу з Південною (Греція). При мінімальних затратах (я так думаю cool ) Далі буде..
ПиСи Греція з того всього вийшла найкращою (в плані вражень).
ПиПиСи Всюди де ти перерахував, я був кромє Єгипту, а Болгарія мені не дуже цікава, бо був там 3 рази.

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB