Оголошення

Реєстрація на форумі через сайт: http://stezhky.org.ua/user/register

#21 2015-12-16 18:01:45

Ymka
З Львів
Зареєстрований: 2014-06-30

Re: а чо, никому нет дела до захвата рыжим цыганом хатки под Конём ? ...

Це утопія. По букві закону ти цих умовних 10 грн не проведеш. Ну і умовного "Миколу", який ходитиме по хатках і слідкуватиме також не знайдеш.

Редагувався Ymka (2015-12-16 18:02:31)

Діма Уманець,
член Ради Товариства

Неактивний

#22 2015-12-16 18:23:47

Юрко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2014-06-30
Сайт

Ну офіційно він може просити внести благодійну пожертву (як це у наших поліклініках узаконили побори) в скриньку кинути (як це в нас збирають гроші на вулицях). Стосовно ходити по хатках ― випадок не конкретно Миколи і тої домовленості. Мова про сторожа (-ів). Ще на етапі будівництва Плісця планували таку посаду, що людина житиме від невеликих внесків туристів. Пилипович, наприклад, був згідний на літній період.

Третього варіанту таки немає. Мене в даному конкретному випадку не так хата під Конем цікавить, а хата на Гичі, звідки потвори тягнуть все, що заманеться. Тому свій пост я акцентував більше на сторожуванні там хоча б когось. Рано чи пізно, а для такої хати буде потрібен сторож.

Неактивний

#23 2016-01-07 14:48:59

983
З Мукачево
Зареєстрований: 2015-09-08

На одного такого умовного Миколу буде 2 дуже ненадійних та 3 таких , що нуїхнафігвзагалі.

Ёж
Тєхнобомж

Неактивний

#24 2016-02-25 15:09:39

Адя
З Київ/Чернівці
Зареєстрований: 2015-07-29

Ymka пише:
Юрко пише:

В щасливому майбутньому на кожній такій хатці буде вахтовим методом сидіти якийсь «микола», який при появі великої кількості туристів буде переїжджати на горище або у намет.

Туристи за натоплену хату будуть йому віддячувати продуктами.

Сам хоч в таке віриш? Я - ні.

Я хз про эти разборки. Когда мы с языками на плечах туда выперлись часов так в 8 вечера, попасть в натопленный дом было практически раем. /можете бить ногами, я тогда немножко болела/. Тусили в том домике 2 ночевки /бегали в радиалки/, ну, живет себе мужик, собственного шматья - минимум, печку топит, дорогу подсказывает, пьет немного, эзотерическую литературу почитывает... Шуму и эффекта присутствия от него немного, хотя, конечно, если туда шли "побыть в одиночестве", то не получится...

Снег вокруг домика расчищеный, дрова нарублены, вода есть /горячей водой мыть руки в -8, это вообще буржуйство, я считаю/.

Это я от имени туристов-чайников, так сказать, после единичного случая знакомства.

Редагувався Адя (2016-02-25 15:21:40)

Неактивний

#25 2016-05-27 15:27:43

ропцак
З Київ
Зареєстрований: 2016-05-27

Думки щодо обговорюваного питання:
1. Із цікавості познайомтеся зі Статутом  Міжнародної туристичної організації "Альпійський Соз" (Австрія, Німеччина, Швейцарія). Членство в "Альпійському Союзі", "Майно організації" В тому числі  Альпійські гірські притулки. Правила що перебування в Альпійських гірських притулках (там є не врегульовані проблеми, але загальний тренд- хто першим прийшов, той займе краще місце, не вистачило тобі місця в притулку- не нарікай...). Щодо бомжів в Альпійських притулках бомжі не живуть. Для початку даю посилання на сайт:
http://kombrig.net/refuges.htm

Неактивний

Сподобалося:

#26 2016-08-31 19:48:22

сашко
З Івано-Франківськ
Зареєстрований: 2015-10-17

Адя пише:
Ymka пише:
Юрко пише:

В щасливому майбутньому на кожній такій хатці буде вахтовим методом сидіти якийсь «микола», який при появі великої кількості туристів буде переїжджати на горище або у намет.

Туристи за натоплену хату будуть йому віддячувати продуктами.

Сам хоч в таке віриш? Я - ні.

Я хз про эти разборки. Когда мы с языками на плечах туда выперлись часов так в 8 вечера, попасть в натопленный дом было практически раем. /можете бить ногами, я тогда немножко болела/. Тусили в том домике 2 ночевки /бегали в радиалки/, ну, живет себе мужик, собственного шматья - минимум, печку топит, дорогу подсказывает, пьет немного, эзотерическую литературу почитывает... Шуму и эффекта присутствия от него немного, хотя, конечно, если туда шли "побыть в одиночестве", то не получится...

Снег вокруг домика расчищеный, дрова нарублены, вода есть /горячей водой мыть руки в -8, это вообще буржуйство, я считаю/.

Это я от имени туристов-чайников, так сказать, после единичного случая знакомства.

спейшл фор Адя : Колян повертається ! "айл би бек!" сказав він навесні та не збрехав ! так що язікі на пльєчі і впєрьйод до Коляна на лєчєніє ! гур*я....

Неактивний

Ноги форуму

Під керуванням FluxBB