Анонс акції по ремонту притулку під г. Буштул 28-30 червня

Поділитись:

28-30 червня цього року планується проведення акції по відновленню мисливського будинку під горою Буштул, що знаходиться на відстані 30 км від с. Осмолода. На даний момент заготовлено дошку та закуплено бляху. Протягом двох тижнів плануємо вивезти будматеріали трелювальником.
Для участі в акції запросили рятувальників Усть-Чорнянського рятувального загону для спільного дотримання безпеки (до Закарпаття 1 км). Акція проводитиметься спільно з Осмолодським держлісгоспом та Управлінням надзвичайних ситуацій МНС України у Івано-Франківській області.

Буде забезпечене трансфер з с. Осмолода до урочища Сплаї. Звідти до будинку 5 км.
Потрібно перенести горизонтальною стежкою 1,5 км будматеріали (2 куба дошки та 45 листів бляхи), та помогти в ремонті, який включає перекриття даху, заміну стелі, підлоги та монтаж веранди. Для участі в акції потрібно 30 волонтерів. Будинок в критичному стані, тому якщо не перекрити його цього року, наступний він вже не переживе.

В зв'язку зі значною віддаленістю (практично 30 км до будь-якого населеного пункту), просимо зголошуватись по можливості лише на повний цикл 28-30 червня, оскільки самостійне добирання ускладнюється також відсутністю дороги на відрізку Ближня Поляна - Сплаї.

Більш докладно план акції буде оголошено незабаром. 

Координатор Юрко Гудима, з питаннями і пропозиціями звертайтеся будь ласка на hudyma@stezhky.org.ua