Ліквідовано графіті на Вухатому Камені 12-13.06.15

Поділитись:

12-13 червня 2015 членами ГО "Туристичне Товариство "Карпатські стежки", була проведена акція на скелях гори Вухатий Камінь. 

Минулого року на скелях з'явились графіті, які вже довший час дошкуляли туристам. Ті, хто розмалювали скелі, певне не вміють цінувати досконалість природи.

Радою організації було вирішено провести акцію по ліквідації даних надписів. Активісти використали рідкий цементний розчин, для надання скелі більш-менш природного кольору. За декілька годин роботи вдалося замалювати два найбільших надписи. На решту не вистачило цементу. Роботи обов'язково будуть продовжені. Окрім цього плануємо затерти подібні надписи на скелях біля Говерлянських водоспадів. 

Звертаємось до всіх, хто подорожує Карпатами - своє захоплення горами, залишайте в собі, природа не терпить зайвого! Також прохання повідомити, якщо хтось має інформацію про авторів цих надписів. 

Ініціатор і керівник акції - відповідальний за напрямок екології член Ради ГО "Туристичне Товариство "Карпатські стежки" Тимофійчук Роман.

Рекомендуємо до прочитання статтю активного члена нашої організації та учасника даної акції Олексія Пономаренка: Графіті. Межа між мистецтвом і вандалізмом