Пічки для туристичного притулку Плісце

Поділитись:

Плісце особливий серед решти горганських будинків, бо на відміну від інших він закладався з нуля саме як туристичний притулок. Зводився він силами і коштом громадськості, при цьому немалу частину зусиль активістів було покладено на муровану цегляну піч, яка за задумом повинна була опалювати одразу дві кімнати і довго зберігати тепло. Проте на практиці виявилося, що щоб прогріти хату, топити цю піч треба занадто довго. Тому давно назріла необхідність встановити у Плісці ефективні металеві печі.

 

Враховуючи обмаль вільного місця в кімнатах ми вибрали максимально компактні але достатньо потужні буржуйки, які економно витрачають дрова та дуже швидко нагрівають приміщення. Зварені ці пічки із сталі товщиною 5 мм завдяки чому прослужать достатньо довго. 

  

Наші активісти двічі піднімалися на пол. Плісце щоб прикинути яким чином краще змонтувати пічки та заміряти необхідні дані. Ми вирішили не розбирати стару грубку і завести димоходи від буржуйок в її комин. 

Попередньо порадившись  з туристичною спільнотою і переконавшись що люди готові долучитися до цієї справи, оголошуємо збір коштів для встановлення пічок у туристичному притулку Плісце. Загалом необхідно зібрати 3500 грн:  

  • Пічки 2 шт. по 980 грн - 1960 грн
  • Доставка  Новою Поштою з Харкова ~ 400 грн
  • Труби, коліна, гофри, герметик ~ 500 грн
  • Для основи: цемент, пісок, пластифікатор, рубероїд ~ 200 грн
  • Бляха 2 листи - 200 грн
  • Паливо для доставки матеріалів ~ 400 грн

Детальні суми з квитанціями та накладними будуть представлені у звіті по завершенню робіт. Якщо збереться більше коштів або їх частина залишиться невитраченою, вони будуть використані на заміну пічок в інших будиночках. 

В рамках акції заготовимо дрова на зиму. 

Попередньо встановлення пічок заплановане на 27-28 грудня 2014 року. Якщо не назбирається необхідна сума чи достатня кількість волонтерів, роботи будуть виконані при найпершій можливості. Ласкаво просимо всіх хто бажає прийняти участь, заявки надсилайте на пошту info@stezhky.org.ua.

Кошти переводьте будь ласка на наш рахунок № 26003052507838 ПАТ КБ ПриватБанк МФО 336677 Громадська організація «Туристичне товариство «Карпатські стежки» Код ЄДРПОУ 38712790, призначення платежу "безповоротна фінансова допомога від ПІБ". Клієнти ПриватБанку можуть скористатися зручною формою. Просимо додатково повідомляти про переведення коштів та своє прізвище і ініціали на пошту info@stezhky.org.uaСуми 120 грн і більше можуть бути зараховані як членський внесок за 2015 рік, при цьому для тих хто ще цього не зробив, але бажає вступити в громадську організацію "Туристичне товариство "Карпатські стежки" необхідно заповнити відповідну форму