Знакування пол. Красна

Поділитись:

Відновлення і утримання в належному стані пішохідних маршрутів в Карпатах є пріоритетним напрямком діяльності ГО "Туристичне товариство "Карпатські стежки". Цього року ми розпочали з полонини Красної, де знакування не поновлювалося уже більше п'яти років. 30 травня 2015 року четверо членів організації (Лучков Олександр, Шубець Володимир, Гісем Дмитро, Бурсанов Олександр) виконали такі роботи:

  • забетонували 2 старі стовби, які були просто закопані в землю і сильно хиталися, під г. Малою Климовою та під г. Климовою; 
  • замінили вказівник на Климовій, 
  • забетонували 4 нові стовпчики: на г. Ґропа, на г. Сиглянський, на роздоріжжі червоного маршруту і дороги на г.Топас, на г. Восова;
  • на г. Топас позначку вершини закріпили безпосередньо на вежі;
  • записали необхідні треки для виготовлення вказівників (з напрямками, відстанями та часом проходження).

Окрім цього традиційно довелося паралельно проводити екоакцію, лише вздовж дороги назбирали 7 мішків сміття, в основному пластикових пляшок. 

Всі роботи виконувалися на громадських засадах та за власні кошти учасників. Детальний звіт буде по завершенню знакування (ще необхідно промаркувати маршрути, виготовити і встановити вказівники). 

Цьогоріч ми відновимо шляхи і на інших проблемних ділянках Закарпатського туристичного шляху, зокрема на Пішконі, Вододільному хребті, Явірнику. А вже на наступних вихідних 13-14 червня замінимо пошкодженні суворою зимовою стихією стовпи на Чорногорі.